Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cumartesi - 08:00 - 18:00

0332-342-5080

0332-342-5008

peletandic@hotmail.com

Hacıyusufmescit Mahallesi,

Kılınçbey Sk.No: 25 MARSAN san

Karatay/KONYA

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1992 yılında Bayram Andıç tarafından Şahıs olarak kerestecilik yapmak üzere Konya - Sitelerde kurulmuştur. Daha sonra 2004 yılında Limited Şirkete dönüştürülerek Bayram Andıç Nakliyat Orman Ürünleri Kuyumculuk San. Tic. Ltd. Şti. ünvanı altında faaliyetine devam etmektedir. Başlangıçta sadece Kereste ve Talaş satışı ile hizmet veren firmamız daha sonra Pelet üretiminde önemli bir hammadde olan Çam Tozu'nu Sıkıştırmasıyla Türkiyede imal edilmesiyle bu ürününde satışına başlanmıştır. Toz, Talaş imalatlarındaki gelişmelere paralel olarak Türkiyede ilk Mamül Çam Pelet’i satışına geniş çapta başlamış ve Türkiyeden Asya Ülkelerine Satışı Yapmaktadır. Bayram ANDIÇ'ın Konya'da kurmuş olduğu Pelet fabrikasında İmalata başlamıştır. Ve satışı Fabrika’dan Toptan Ve Parekende Şeklinde Verilmektedir. Firmamız Pelet hammadde konusunda imalat yapan tüm fabrikaların ürünleri ve çeşitlerini değerli müşterilerinin hizmetine koşulsuz müşteri memnuniyetiyle sunmaktadır.

Tüm Hizmetler
PeletAndic.com

ŞİRKET KURUCUSU

image
Bayram ANDIÇ

Pelet Andıç Kurucusu ve CEO'su

View more
0+

Tamamlanan Proje

0+

Uzman Kadro

0+

Mutlu Müşteriler

0+

Kazanılan Ödüller

<

Müşteri Yorumları

Andıç Pelet Yakıtını uzun Zamandır Kullanıyorum Şu an Oturduğum Villada Hem Ekonomik Hem Kaliteli Hemde Çevreye Duyarlı Andıç Pelet Yakıtını Kullanmaktan Çok Mutluyum

Client
Mehmet Bayraktar

Müşteri

Daha Önce Kömür Kullanıyordum Kömür Kullanırken Bazı is Duman uğraş gerekitiriyordu Masraflıydı Tesadüfen Andıç Pelet ile Karşılaştım Şimdi Evimde Kullanıyorum Gayet Ekonomik Zararsız Ve Kaliteli.

Client
Kadir Değirmenci

Müşteri

SPONSORLARIMIZ

Buraya Sponsor Olan Firmalar Eklenecek

Abonelik Bülteni

Sitemize Abone Olun Ürünlerimizden ilk Siz Haberdar Olun